Author: m***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 💓💓💓💗💗💗💗💗💗💗💗💗
Màu sắc: màu đen
Price: 2.772.700₫
Original Price: 4.049.400₫
| Color | Red |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Lightning |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone SE2 |
| Network | 4G |
| Screen Size | 4.7" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | iOS 13 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 108MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | Chinese Version |
| Condition | Used |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Single SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 1080 x 2160 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 2000mAh |
| Battery Type | UN 3090 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Apple |
| CPU Model | A13 |
| SKU | sw25092681406713991 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 2900899 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: m***a
Date:
Review: 💓💓💓💗💗💗💗💗💗💗💗💗
Màu sắc: màu đen
Author: c***5
Date:
Review: Good as new madali malowbat
Màu sắc: màu đen
Author: m***a
Date:
Review: I ordered white but they sent black 🥲
Màu sắc: trắng
Author: h***0
Date:
Review: جميل شكرا شي ان🩵🩵🩵🩵🩵
Màu sắc: màu đen
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm